شانگهای بسته بندی های روشن شرکت مواد، با مسئولیت محدود
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چه رابطه ای بین رنگ و کیفیت نوار سیگار کشف شده است؟
- Sep 22, 2017 -

رابطه بین رنگ و کیفیت نوار سیگار چیست؟
سیگار کشیدن نوار زندگی است و کار درک درک بیشتر است، که قبل از معرفی ما ساده است، می دانیم که تولید کنندگان سیگار کارخانه مستقیم فروش انواع بسیاری از سیگار Tear نوار، از جمله رنگ، مشخصات و غیره، ما باید درک رنگ خاص و رابطه کیفیت
از طریق کارخانه نوار Tear Tape مستقیم ما می دانیم که: ظاهر شفاف Cigarette Tear نوار رنگ سفید تر، کمتر از ناخالصی نوار سیگار، به منظور اطمینان از چسب طبیعی، 100 متر زیر نوار سیگار Tear تا به درجه ای از شفافیت می تواند لوله کاغذی را ببینید نوار زرد سیگار کشیدن برای دیدن اینکه آیا سطح سیگنال نوار Tear توزیع نامنظم ناشی از نقاط سفید، فشار دست می تواند نشاندار ناخالصی و یا چسباندن پاک کردن، این محصول به طور کلی با بوی است.
به طوری که رنگ سیگار نیز می تواند تعیین رنگ سیگار Tear نوار تولید کنندگان می توانند کیفیت محصول را هدایت، مصرف کنندگان می توانند در هنگام خرید ذکر شده، دانش بیشتر از محصول می تواند پرس و جو، تولید کنندگان دسته بندی های مختلفی از محصولات را انتخاب کنید از جانب.
Cigarette Tear Tape بسیار راحت است برای استفاده راحت برای زندگی ما، تولید کنندگان سیگار Tear Tape تولید انواع نوار سیگارت Tear در تمام جنبه های زندگی ما وجود دارد، در استفاده از نوار سیگار Tear در روند گاه به گاه آلیس پدیده، تأثیر استفاده از اثر، به شرح ذیل است که دلایل این پدیده را درک می کنیم.
اول، در روند تولید برچسب ماشین فشار فشار غلتکی کافی نیست، به طوری که تولید کنندگان درک فشار مناسب فشار غلتک لاستیک، مناسب مواد چسب مناسب برای بهبود وضعیت تاشو را انتخاب کنید.
دوم، بعضی از تولیدکنندگان نوار سیگار را تیز می کنند که از نظر ظاهری کوچک یا حتی غیر چوب هستند، بنابراین ما باید سازندگان منظم را انتخاب کنیم تا بتوانیم بدانیم خرید سیگارت تی شرت چیپس را انتخاب کرده ایم.
کیفیت محصول Cigarette Tear Tape Manufacturers در رقابت Cigarette Tear Tape در رقابت با بنیادی ترین سازوکارهاست، بنابراین تولید کنندگان نیاز به توجه زیادی به روند تولید و تکنولوژی دارند تا کاربران را با محصولات با کیفیت ارائه دهند.
تولیدکنندگان سی تی اسم نوار دارای انواع وسیعی از نوارهای سیگارته هستند، هرچند عملکرد آنها متفاوت است، اما مصرفکنندگان نیز درمورد مشکلات کیفیت آن نگران هستند، کیفیت سیگنال تیغه را می توان با روش های گوناگونی تشخیص داد، برخی از بستگان با تجربه از ظاهر و طعم می توان شناسایی شد، اجازه دهید نگاهی دقیق تر به موارد زیر داشته باشیم.
ابتدا به رنگ Cigarette Tear Tape نگاه کنید، ظاهر کلی نوار Tiger Cigarette رنگ، رنگ سفید تر است، که نشان می دهد نوار سیگار Tear کمتر ناخالصی، به طوری که برای اطمینان از چسب طبیعی؛ و سپس تجزیه و تحلیل روشنایی آن، کیفیت عمومی نوار ضخیم سیگنال Tear Dark، و این احتمال سقوط نوار Crayette Tear بسیار زیاد است؛ آخرین تفاوت طعم، طعم و مزه بسیار قوی است و طعم و مزه تلخ وجود دارد که نگه داشتن نوار سیگار Tear بسیار ضعیف است، توصیه نمی شود برای خرید.
نوار کاست با کیفیت بالا انتخاب بسیار مهم است، به همین دلیل استادان روشهای تست کیفیت فوق الذکر نیز بسیار ضروری هستند، اطلاعات بیشتر در مورد اطلاعات مربوطه می توانند به توصیه های سازندگان سیگاری تماس بگیرند، ما صمیمانه از تماس شما استقبال می کنیم.
Cigarette Tear Tape Factory فروش مستقیم و مصرف کنندگان در مورد دوام نوار Tear Tiger، یعنی زندگی سیگنال Tear Tape بسیار نگران است، اما زندگی سیگنال Tear Tape با خواص بسیاری از آن با درجه حرارت بالا، سرد، ضد آب، عایق ضد الکتریسیته و مقاومت در برابر آب و هوا تاثیر زیادی دارد و به دنبال آن Xiaobian برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن است
بر اساس تجزیه و تحلیل جامع، علت اینکه پیری نوار سم سیگار تحت تأثیر تاثیر شیمیایی، نفوذ فیزیکی و علت مواد قرار می گیرد. نفوذ فیزیکی این است که تحت تاثیر نور و گرما، ویسکوزیته چسبنده نوار سایه سیگنال کاهش می یابد و ویسکوزیته هوا سریع تر می شود و رطوبت و گرما اثر ماندگار بر دوام سیلیکا تیر نوار بیشترین مشکل برجسته اغلب سطح پیری سینهای ساییدگی سریع تر از پیری داخلی است.
در اینجا اشاره به پیری سی تی تی نوار تحت تاثیر شرایط خارجی فیزیکی، عملکرد تغییر در روند، اطلاعات بیشتر در مورد اطلاعات مربوطه می تواند مشاوره تلفنی مستقیم تماس کارخانه سیگار تماس بگیرید.