شانگهای بسته بندی های روشن شرکت مواد، با مسئولیت محدود
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
دقیقا چه چیزی طراحی جعبه سیگار را انجام می دهید؟
- Sep 12, 2017 -دقیقا چطوری جعبه سیگار طراحی میکنید؟

طرح جعبه جعبه سفارشی به عنوان Box جعبه، از نظر جعبه سیگار گردش محصولات در بازار در حال حاضر، بررسی ماهیت خود را در پشت این پدیده، اساسا خواسته های متنوع در بازاریابی و ارتقاء بازار مدرن را برآورده نمی کند. از نمایش محصول خود به عنوان خودپرداخت به خود تضعیف طراح، تمام صفحه نمایش به ارتفاع طراحی با خلاقیت The Times دست نیافته است.
نوآوری، کارآفرینی و مهمانان، ایده های مختلف تحقیق و توسعه محصول در بی نهایت ظاهر می شود، تقاضا از انواع جعبه سیگار سفارشی ثابت است، بنابراین ما در مقاله ذکر شده قبل از: محصول کلی بازار بازار سیگار تقاضا به طور مداوم افزایش می یابد، با این حال 90٪ از شرکت چاپ جعبه سیگار به آستانه سقوط ادامه می دهد. این موضوع در امروز برای به اشتراک گذاشتن موضوع به طور موقت، نه از نظر چشم انداز بازار، تنها محصولات با جعبه سیگار جانبی تنها تنها یک هدف: محصولات مشترک در رقابت شدید در بازار به جلو، بنابراین برای رسیدن به کالاهای فروخته شده!
مواد مورد استفاده در تزریق قالب عمدتا PET، مواد PC و PMMA است. مواد PET بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند و انواع مختلف مواد PET در بازار وجود دارد. انواع مختلف مواد PET در بازار وجود دارد. اگر مواد چاپی اصلی انجام برخی آزمایش های لازم انجام ندهد، منجر به عدم چسبندگی بین این فیلم و جوهر می شود و منجر به یک سری فرآیندهای بی فایده می شود. پیشنهاد شده است که مشتریان قالب ریخته گری قالب در ابتدا باید بعد از استفاده از تعداد مختلف مواد مورد آزمایش، مواد را آزمایش کنند.
به عنوان مثال: از تست چسب جوهر استفاده کنید تا تست کنید که آیا جوهر روی این ماده نصب شده است یا خیر. دمای مواد را می توان در دمای قالب تزریق قرار داد.
در حقیقت بهترین روش چسبندگی چسبندگی به جوهر UV به طور مستقیم برای آزمایش، صنایع به طور کلی جوهر UV باید با چسبندگی آسان بر روی چسبندگی مواد چاپ، اگر جوهر چسب جوهر چاپ UV بر روی این مواد، چاپ جوهر حلال بر روی مواد مشکلی نخواهند داشت.
به طور معمول، مشتریان طراحی، اغلب به دلایل مختلف انجام می دهند. گاهی اوقات، راه اندازی یک محصول جدید است، گاهی اوقات آن را برای جایگزینی اصلی برای محصولات خود را بهبود یافته است، بدون توجه به انگیزه های طراحی، به طور کامل درک تقاضای مصرف کننده ضروری است، که نیاز به طراحی تیم پروژه، در بازار درک درستی داشته باشید
به عنوان مثال، اگر مشتری محصول جدیدی را معرفی کند، بازار هدف را مطالعه خواهد کرد، چگونه طرح طراحی مربوطه را برای مصرف کنندگان هدف طراحی کند. اگر محصول جدید به روز شود، باید جعبه سیگار اصلی نام تجاری اصلی را به ارث برده باشد. طراحی محصولات، این است که برای توسعه یک بازار جدید به طور فزاینده کاهش فروش به منظور تغییر وضعیت، چگونه فروش محصولات، چه مزایا و معایب، چه باید اشاره در طراحی نقاط قوت و ضعف های موجود است. به طور خلاصه، دقیق تر وضعیت مشتری، موقعیت دقیق تر دقیق تر، اثر نهایی طراحی بهتر است.
"زیبایی" تنها معیار جعبه جعبه خوب نیست، درجه مواد درجه بالا یا نه و نمی تواند تصمیم بگیرد طراحی، بسته کت شکوه بر روی برخی از کالاها مناسب نیست، همچنین ارزش عمومی را می سازند جعبه سیگار، اغلب نمی تواند به رسمیت شناختن مصرف کننده، همچنین، محصول با کیفیت بالا، جعبه سیگار پایین تر نمی تواند به اثر مورد نظر بازار دست یابد. فقط با توجه به مراحل مختلف، مکان های مختلف، سن و سطح مصرف، جعبه سیگنال هدفمند، طرح جعبه جعبه عالی است. بنابراین، ارزیابی جعبه سیگار باید به طور عینی ارزیابی شود. مناسب بودن محصولات آن باید بر پایه شایستگی محصولات آن باشد و وضعیت بازار نباید بر اساس قضاوت زیبایی شناختی فرد تعیین شود.