شانگهای بسته بندی های روشن شرکت مواد، با مسئولیت محدود
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
فیلم Overeating Film سیگار را به خاطر داشته باشید که باید توجه داشته باشید
- Sep 04, 2017 -

فیلم Overwrap فیلم سیگار را به خاطر بسپارید
فیلم Overwrap سیگار را می توان در اطراف بسته بندی کالاها پیچیده، بسته بندی می تواند بسته بندی جامد تر را ایجاد کند، اما همچنین به این دلیل، فیلم Overeating سیگار به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد، مانند سخت افزار، مصالح ساختمانی و دیگر صنایع می تواند در ذخیره سازی سیگار استفاده شود فیلم Overwrapping چه باید توجه داشته باشید؟ تولید کنندگان سی ان سی فیلم Overwrapping به شما می گویند
1، در ذخیره سازی سی دی فیلم Overwrapping، برای جلوگیری از خورشید، باران و از فیلم Overwrapping سیگار استفاده نکنید توصیه می شود که شما در سیگنال بسته بندی شده و فیلم ذخیره شده، یا استفاده از اواخر استفاده از Overlaying Film سیگار را تحت تاثیر قرار دهید.
2، Overeating سیگاری تولید کنندگان فیلم معتقدند که ذخیره فیلم Overeating سیگار باید در یک رول قرار داده شود، فیلم Overwrapping Cigar را قرار ندهید و Film Overwrapping Film را نگه دارید، در صورتی که درجه حرارت بیش از حد بالا و یا کم باشد.
3 ما فیلم Overwrapping سیگار را نیز ذخیره می کنیم همچنین از آن استفاده نمی شود، اما اگر مدت زمان طولانی استفاده نکنید، توصیه می شود هربار که فیلم Overwrapping سیگار یک بار تلنگر می شود، برای جلوگیری از چسباندن فیلم فیلم Overlaring سیگار استفاده کنید.
ما از فیلم Overwrapping سیگار استفاده نمی کنیم، شما می توانید از سه روش فوق برای ذخیره سازی، فیلم های تولید کننده فیلم سی ان سی فیلم Overwrapping خود استفاده کنید، قیمت مناسب، Congyou بزرگ، برای خرید خوش آمدید.
فیلم Overwrap تولید فیلم های تولید کننده سی دی فیلم Overwrapping توسط چندین اکستروژن مخلوط شده با پلی اتیلن پلی اتیلن مختلف، توانایی قوی برای سوراخ وجود دارد، بنابراین فیلم Overwrapping سیگار به طور کلی آسیب دیده نیست، اما استفاده از زمان بسیار طولانی است پس از فیلم Overwrapping Cigar اغلب در زندگی ما دیده شده است، سوپرمارکت داخل فیلم Overwrapping Cigar اغلب برای بسته بندی برخی از موارد استفاده می شود، فیلم Overwrapping سیگار عمدتا متشکل از چندین درجه مختلف از اکستروژن مخلوط پلی اتیلن رزین، با ضد زدگی، مقاومت بالا و عملکرد بالا، محصولات انباشته بر روی پالت پیچیده شده در اطراف بسته بندی، به طوری که بسته بندی جامد تر و تمیز، نقش ضد آب قوی تر، به طور گسترده ای استفاده می شود، شاید برخی از فیلم فیلم Overwrapping سیگار بپرسید به طوری که معمولا استفاده می شود آن را به هر نوع خاص از آن؟ تولید کنندگان سی ان سی تولید فیلم های بعدی برای شما توضیح داده شده است، علاقه مند به آن ها با هم نگاه کنید:
اول، واحد فیلم Overeating Film سیگار:
تولید کنندگان سی ان سی تولید فیلم توسط فیلم Overwrapping سیگار با فیلم نازک فیلم سیم پیچ و retractability، محصول فشرده و ثابت به یک واحد گره خورده است، به طوری که قطعات کوچک به طور کامل، حتی در شرایط نامطلوب محصول و هیچ شل و جدایی، درجه و بدون لبه های تیز و چسبنده، به طوری که باعث آسیب شود.
دوم، فیلم Overwrap سیگار با فشرده سازی فشرده سازی:
با کشش فیلم کشش پس از کشش محصول در اطراف بسته پیچیده می شود، که می تواند به طور موثر جلوگیری از محصول در هنگام جابجایی و حرکت محصول در همان زمان می تواند تنظیم قدرت فیلم کشش سیگنال فیلم می تواند سخت محصول نزدیک به نرم نرم کردن محصول، به ویژه در صنعت دخانیات و صنعت نساجی دارای اثر بسته بندی خوب است.
سوم، استفاده از فیلم Overwrapping سیگار می تواند هزینه ها را کاهش دهد:
استفاده از فیلم Overwrapping سیگار برای بسته بندی محصول می تواند به طور موثر استفاده از هزینه را کاهش دهد، در حالی که کاهش شدت کار، بهبود بازده بسته بندی و درجه بسته بندی، که تولید کنندگان سی ان سی فیلم Overwrapping فیلم عملی است.
فیلم Overwrapping سیگار عمدتا متشکل از چندین درجه مختلف از اکستروژن مخلوط پلی اتیلن رزین، با ضد پانچ، مقاومت بالا و عملکرد بالا، و سپس شما فیلم فیلم Overlaying سیگار را با چه مزایای درک می کنید؟ بعد از تولید کنندگان سی ان سی فیلم Overwrapping شما را در مورد آن معرفی کنید:
1، Overwrap سیگار تولید کنندگان فیلم تولید شده توسط بسته بندی سیگار برای سازگاری با بسته بندی از اشکال مختلف کالا، افزایش ظاهر محصول جذاب؛
2، Overwrap سیگار فیلم فیلم می تواند نزدیک به کالا، با شفافیت، ظاهر زیبا، تمیز و روشن؛
3، استفاده از تولید کنندگان مواد سیگارت Overwrap Film از مواد بسته بندی فیلم بسته بندی سیگار با سلامت خوب، تمیز کردن، بسته بندی مهر و موم شده، گرد و غبار و رطوبت؛
4، فیلم سینمایی Overwrap Film دارای مقاومت خوبی در برابر ضربه، مقاومت در برابر ضربه و عملکرد حفاظت خوب است.
5، با بسته بندی محصولات بسته بندی سیگار با تنگی و ثابت، قطعات کوچک در وسط بسته بندی کشیده نمی شود.
خوب، در بالا، تولید کنندگان سی ان سی فیلم Overwrapping مزایای فیلم Overwrapping سیگار را به ارمغان آورده اند، من معتقدم که شما شگفت انگیز خواهید بود! فیلم Overwrapping سیگار کوچک چیزهایی است که شما نمی توانید فکر کنید، من فکر می کنم شما بیشتر علاقه مند به محصولات ما و تولید کنندگان سی ان سی فیلم تولید فیلم اینجا را به شما خوش آمدید به خرید.