شانگهای بسته بندی های روشن شرکت مواد، با مسئولیت محدود
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چگونه می توان جعبه سیگار را در صنعت بسته بندی کرد
- Aug 11, 2017 -

چطور جعبه سیگار را در صنعت بسته بندی بکار ببریم؟
بسته بندی های غیر بسته بندی صنعت سیگار، که اکثر آنها به ما می گویند که چگونه اریگامی. اما برای صنعت بسته بندی، جعبه سیگار نماینده زیبایی نصب شده، اثر چاپ جعبه سیگنال واقعی است. چگونه آن را تشکیل می دهد؟ داستان جعبه "متولد" چیست؟ سپس شما را به قدردانی از جهان بسته بندی ناشناخته است.
در مقاله قبلی، عملکرد جعبه سیگار نوشته شده است، یکی از این حفاظت از کالا از عملکرد طبیعی طرف دیگر عملکرد کالا رسانه است، یعنی عملکرد اجتماعی آن است.
سپس گام بعدی بستگی به سیگار از مواد تا فرآیند محصول به پایان رسید. (طرح نادیده گرفته شده، نوع جعبه، تأیید مقاله)
1. کاغذ، ذخیره سازی کاغذ یک کار بسیار مهم است، این یکی به طور مستقیم به کارخانه کاغذ در آن است. ما فقط نیاز به خرید کاغذ بر حسب نیاز داریم، چاپ می تواند باشد
2. چاپ، جعبه سیگار تنها با کاغذ چاپ می شود، Biaozhi چاپ نشده است، و بیشتر تنها رنگ آمیزی، زیرا جعبه سیگار خارج از جعبه سیگار است، بنابراین روند چاپ نیاز به رنگ های بالا، رنگ تابو ترین، نسخه Rotten این مشکلات کاستی های زیبایی را تحت تاثیر قرار می دهد. اما در اینجا لازم است تاکید داشته باشیم که هرچند چاپ اختلاف رنگ تابو، اما رنگ به عنوان یک نتیجه از نور، نمایش و بسیاری از عوامل دیگر، درک تفاوت رنگ 5٪ وجود دارد.
3. درمان سطح، کیسه های سیگنال کاغذ معمولا سطح کار را انجام می دهند، معمولا پلاستیک سبک یا لاستیک نازک است. ما اغلب جعبه سیگار رنگی را نور سنج می بینیم. درمان UV
4. آبجو (آبجو)، آبجو بخش مهمی از فرایند چاپ است، برای دقیق بودن در مورد نیاز دقیق، اما اگر آبجو مجاز نیست، آبجو به طور دائم، آبجو دائما تحت تأثیر فرآیند بعدی قرار می گیرد، چاپ معمولی اولین بار پس از آبجو نصب شده است، اما اولین سیگار بعد از اولین آبجو نصب شده است، یکی از آن را به کاغذ خونین می اندیشد، دوم این است که نگاه کلی به زیبایی جعبه سیگار، جعبه سیگار Biaozhi باید دست ساز، که می تواند رسیدن به زیبایی خاص
آیا می دانید ارزش جعبه سیگار کجاست؟ کتابچه راهنمای. جوهر جعبه سیگار است برای تکمیل دستگاه می تواند دست خود را تکمیل، شنژن روز Ya کاغذ محصولات شرکت، آموزشی ویبولیتین 12 سال تجربه در تولید جعبه های دست ساز، به طوری که محصولات خود را اضافه رنگ.
در همان زمان ما نیز در خارج از وجود دارد یک لایه از کاغذ پر زرق و برق وجود دارد، این یک کارتن طلا است، "طلا" در چین، نماد ثروت، ما انتخاب خارج از این لایه کاغذ انتخاب خواهد شد زمانی که کارت طلا کاغذ و کاغذ مخصوص طلا. در داخل جعبه مخملی باید تنظیمات استاندارد طراحی جعبه سیگار در نظر گرفته شود، زیرا محصولات مراقبت بهداشتی عمدتا در بطری های شیشه ای بسته بندی می شوند، مراقبت درونی برای اتصال ضروری است، و مخملی اثر مکمل یکدیگر را متوقف می کند.
از نقطه نظر فرآیند، استفاده از جوهر مات UV، این جوهر جوهر جوهر الکتریکی تقلید نامیده می شود، که در آن کارتن طلا و این جوهر یک شریک خوب است، برای چاپ حس قوی شن و ماسه، زیبا، ظریف، سخاوتمندانه و در نتیجه بسته بندی شراب، بسته بندی شراب، لوازم آرایشی، محصولات مراقبت بهداشتی و سایر بسته بندی های با کیفیت بالا و مناطق چاپ، نسبتا قابل توجهی است که فقط چند سال طول می کشد.
از ارزیابی طراحی، اما همچنین در بسیاری از نقاط تحت تلاش. این که آیا آن سطح جعبه سیگار، پایین و باز کردن در داخل بر روی اطلاعات مربوط به چاپ، در حالی که نام محصول در تعدادی از تبلیغات.
این بسیار سازگار با طراحی محصولات مراقبت های بهداشتی است، زیرا هزینه های جعبه ای با کیفیت بالا ارزان نیست، در حالی که جعبه سیگار همچنین یک راه مهم برای ارتقاء برند است.
روز شن شنبه Ya شرکت محصولات کاغذی، آموزشی ویبولیتین تمرکز بر جعبه جعبه فوق العاده بالا، تجارت خارجی پایان جعبه سیگار بیش از دوازده. به طور کامل برای همه برای حل مشکل طراحی جعبه سیگار.