شانگهای بسته بندی های روشن شرکت مواد، با مسئولیت محدود
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چگونگی شناسایی طول عمر نوار سیخ سیگار
- Oct 23, 2017 -

چگونگی شناسایی عمر مفید نوار سیگار کشیدن
چگونگی شناسایی عمر مفید نوار سیگار کشیدن؟ نوار سیگار Tear در استفاده از زمان ما نیاز به دانستن عمر مفید سیگار Tear Tape، تنها راه برای استفاده در مدت زمان محدود است. با این حال، هنگامی که نوار سم سیلیکون فروخته می شود، هیچ تاریخ استفاده مشخص و طول عمر سمبل سیگار وجود ندارد. همچنین عمر مفید نوار سیگار سیگار را می توان تعیین کرد. ما می توانیم با توجه به چسبندگی اولیه و مقاومت در برابر آب سیب سیگار کشیدن قضاوت کنیم.
نوار چسبندگی اولیه، نوار چسب سیگنال و چسبندگی نیروی پس از استفاده به میزان قابل توجهی کاهش می یابد، علاوه بر این اگر مدت زمان ذخیره سازی بیش از حد طولانی باشد، محیط ذخیره سازی مناسب نیست، پایان دادن به عمر نوار سیگار را تشدید می کند. در عین حال، طبیعت متفاوتی از نوار سیگارت Tear دارای خواص بسیار خوبی در دمای بالا است، در صورتی که درجه حرارت بالا سیگار کشیدن نوار پس از تنها 30 ℃. علاوه بر این، خواص عایق سیگنال تیغه نوار، عملکرد ضد آب تحت تاثیر قرار خواهد گرفت، و این عوامل نیز به طور غیر مستقیم بر ایمنی زندگی و اموال ما تاثیر می گذارد. به طور کلی، سیگار مورد استفاده در صنعت برق، نیمه عمر آن 3 سال، سه سال گذشت، پس شما ممکن است مجبور به تغییر نوار.
دوم، ما تعیین می کنیم که عمر انبار نوار سیر سیگار را نیز می توان با توجه به ظاهر نوار سیگارت تار، تعیین کرد، اگر ظاهر سیگنال تیغه انباشت گرد و غبار زیاد باشد، خارج کثیف تر است، پس لازم است اگر یک نوار چسب نوار چسبناک باشد، اگر خریداری نوار چسب باشد، شکاف نیز نشان دهنده کیفیت نوار سیگار است. مشکل بزرگی وجود دارد، به طوری که هنگام انتخاب نوار سیگار نیز باید بسیار مراقب باشیم.
چشم انداز بازار برای تولید سیگارت تیر نوار چیست؟ تولیدکنندگان سیب سیگار کشیدن به ما پاسخ دقیق میدهند، چشم انداز سی تی اسکن نوار بسیار گسترده است و پایگاه کاربر آن بسیار بزرگ است. در خرید آنلاین تبدیل شده است مورد مد، تقاضا برای سیگار Tear نوار و سپس افزایش می یابد. در سال گذشته، حجم تحویل چین بیش از 7 میلیارد دلار، بالاترین ظرفیت پردازش روزانه بیش از 140 میلیون نفر بود. افزایش میزان تحویل تقاضا برای سیب سیگار نیز به شدت افزایش یافت، بنابراین در سال جاری فروش 21 نوار سیگار سیگار نیز بسیار بالا است.
به دنبال تکنولوژی Cigarette Tear Tape در ارتقاء، کاهش هزینه های تولید، بهبود بهره وری از استفاده از نوار سیگار Tear و افزایش حفاظت از محیط زیست شده است. در همان زمان با استفاده از کارشناسان اختراع نوار عایق سیگار Tear، نوار دوشاخه سیگار کشیدن، سیب سبز سبز نوار، سم نوار سم فوم، همراه با استفاده از سیگار، Taobao افزایش در مقدار خرید، مردم نوار تئاباو Cigarette Tear و نوار سفارشی Cigarette Tear را افزایش داده است. از آنجا که در حال حاضر سرویس فروش است، بنابراین سفارشی Cigarette Tear Tape برای پیدا کردن یک جهت جدید برای توسعه سیگار Tear Tape برای بهبود تقاضای کاربر.
اول از همه، در انتخاب نوار Tear Cigar زمانی که ما باید با توجه به انتخاب خود استفاده کنیم، انواع مختلف نوار سایه سیگار با استفاده متفاوت از محیط زیست، مانند عایق سیگارت Tear Tape، بیشتر این نوار Tear Tiger استفاده می شود در برق. فوم Cigarette Tear Tape وجود دارد، این نوار Tear Cigar بیشتر در روند دکوراسیون استفاده می شود؛ همان سیب سبز سیب Tear نوار وجود دارد، سبزیجات Cigarette Tear Tape استفاده معمول از سوپرمارکت و فروشگاه های فروش سبزیجات است. رایج ترین و یا نوار سیب سیگار کشیدن Taobao و نوار سیگار Tear Cassette، این نوار سیگار سیگار به طور گسترده ای در زندگی استفاده می شود.
استفاده از نوار سم سیگار برای توجه به آب ندارد، نمی تواند در محیط مرطوب، سیگار Tear نوار استفاده می شود. وضعیت چسب سیل سیگار کشیدن این است که در صورت وجود ویسکوزیته نوار سیل سیگار در فاضلاب یا محیط آب، باید در محیط خشک قرار داشته باشد.