شانگهای بسته بندی های روشن شرکت مواد، با مسئولیت محدود
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چگونه یک جعبه سیگار طراحی کنیم؟
- Jul 20, 2017 -چگونه یک جعبه سیگار طراحی کنیم؟

سیگار مردم در اقلام تفریحی تفریحی و همچنین افزایش هدیه تعطیلات هر ساله برای انتخاب خوب، شرکت های سیگار می خواهند توسعه بلندمدت، طراحی جعبه سیگار باید با طبیعت بشر مطابقت داشته باشد، مصرف کننده را آسان تر به نوآوری را در همان زمان بپذیرید. پس چگونه طراحی جعبه سیگار را انجام می دهید؟

1. مواد مورد سیگار

قبل از هر جعبه بسته بندی محصول می تواند سفارشی شود، باید انتخاب شود، و طراحی جعبه سیگار استثنا نیست. جعبه بسته بندی برای انتخاب سیگار باید سازگار با محیط زیست باشد. مواد بسته بندی نیاز به استفاده از خود تجزیه، محیط غیر آلاینده، تا آنجا که ممکن است برای ایجاد کمترین زباله و حداقل آلودگی محیط زیست. در حال حاضر جوهر محیط زیست، کاغذ سفید و انتقال فویل آلومینیوم و سایر مواد به عنوان اولین مواد انتخاب شده برای جعبه سیگار تبدیل شده است.

2. ضد جعل جعبه سیگار

جعبه جعبه ضد جعل سازی باید شناسایی آسان باشد. از آنجا که مصرف کنندگان به صورت مستقیم در بسته بندی بیرونی سیگار قرار می گیرند، مهم است که تلاش های زیادی در بسته های سیگار انجام دهیم. به عنوان مثال جعبه بسته بندی با جوهر رنگ مادون قرمز، جوهر فلورسنت یا چاپ جوهر مغناطیسی در همان زمان، بهتر است دوباره فیبر رنگی را در کاغذ بسته بندی اضافه کنید، به این ترتیب عملکرد ضد جعلی با سایر تکنولوژی چاپ مقایسه خواهد شد. در عین حال مهم است که روش جعل جعلی را در جعبه بسته بندی برای تسهیل شناسایی و شناسایی مصرف کنندگان مهم بدانیم.

3. طراحی متن مورد سیگار

طراحی جعبه سیگار باید به چشم خشنود باشد و بتواند محصول و نام تجاری را از طریق کلمات بفهمد. مهم است که توجه داشته باشیم که فونت های کلمه نباید بیش از حد باشد، ترجیحا در سه، برای اجتناب از تند و خشن بودن.

4. طراحی طراحی جعبه سیگار

الگوی جعبه سیگار بهترین استفاده از الگوی رنگی واضح است. طراحی کلی باید مختصر و طبیعی باشد.

5. تمرکز بر انتخاب رنگ

رنگ بر فعالیت های ذهنی و فعالیت های افراد تاثیر می گذارد. این به این دلیل است که رنگ های مختلف به مردم احساسات مختلف و احساسات مختلفی می دهند، بنابراین رفتار ما را تحت تاثیر قرار می دهند. بنابراین، لازم است رنگ تشخیص عمومی در طراحی بسته بندی توتون و تنباکو را انتخاب کنید. به عنوان مثال، مردم هدایایی معمولا رنگ قرمز و طلایی (زرد) را انتخاب می کنند که نشان دهنده خوشبختی و رفاه است.