شانگهای بسته بندی های روشن شرکت مواد، با مسئولیت محدود
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
فیلم Overeating سیگار در صنایع مختلف در داخل برنامه
- Aug 22, 2017 -

سی دی فیلم Overwrapping در صنایع مختلف در داخل نرم افزار

Overcoating سیگار خواص مکانیکی فیلم، سختی، مقاومت به سوراخ قوی، به طور گسترده ای در تمام حوزه های زندگی استفاده می شود.

بسته بندی لوله کاغذ

این یکی از کاربردهای جدید فیلم Overwrapping Cigar است که بهتر از بسته بندی سیگار در کارتن های قدیمی است. ضخامت فیلم مناسب 30 ~ 120μm؛

اقلام کوچک بسته بندی می شوند

این بسته بندی جدید فیلم بسته بندی سیگار است که می تواند مصرف مواد را کاهش دهد، اما همچنین می تواند فضای ذخیره سازی سینی در خارج از کشور، این بسته بندی معرفی شده در سال 1984، تنها یک سال بعد، در بازار وجود دارد بسیاری از چنین بسته بندی این فرم بسته بندی پتانسیل بالایی دارد. مناسب برای ضخامت فیلم 15 ~ 30μm؛

بسته بندی لوله و کابل

این یک نمونه از کاربرد فیلم Overeating سیگار در مناطق خاص است. پس از نصب تجهیزات بسته بندی در خط تولید، فیلم Overwrapping کاملا اتوماتیک سیگنال می تواند به عنوان جایگزین نوار و اثر محافظتی مورد استفاده قرار گیرد. ضخامت قابل استفاده 15 ~ 30μm است.

شکل کشش از مکانیزم سینی

بسته بندی فیلم Overlaying سیگار باید کشیده شود و فرم کشش بسته مکانیکی پالت دارای کشش مستقیم و پیش کشیدن است. پیش کشش به دو نوع تقسیم می شود، یکی رول قبل از کشش است، یکی کشش الکتریکی است.

کشش مستقیم بین سینی و فیلم برای تکمیل کشش انجام می شود. این روش نسبت ضریب کم (حدود 15 تا 20 درصد) دارد. اگر نسبت قرعه کشی بیش از 55٪ تا 60٪ باشد، عملکرد فیلم کاهش می یابد، عرض فیلم کاهش می یابد، آسان برای شکستن. و در 60٪ انقباض، تنش هنوز هم بسیار بزرگ است، برای محموله سبک، به احتمال زیاد به تغییر شکل کالا.

پیش کشش توسط دو غلتک انجام می شود. دو غلطک رول قبل از کشیدن با یک واحد دنده متصل می شوند. نسبت قرعه کشی می تواند متفاوت باشد بسته به نسبت دنده. تنش توسط turntable تولید می شود. از آنجا که کشش در فاصله کوتاه ساخته شده است، اصطکاک بین غلتک و فیلم و بزرگ، به طوری که فیلم کوچک نمی شود، عملکرد اولیه ضخامت فیلم نیز حفظ می شود. کشش واقعی در طول کشش رخ نمی دهد، کاهش شکست را به دلیل لبه های و یا گوشه های تیز رخ می دهد، که می تواند میزان قرعه کشی را به 110٪ افزایش دهد.

مکانیزم پیش کششی پیش کشش الکتریکی همانند پیش رانش رول است، به جز اینکه دو غلتک توسط نیروی الکتریکی هدایت می شوند و تنش کاملا از چرخش سینی مستقل است. بنابراین محصولات قابل انطباق، سبک، سنگین و نامنظم قابل اجرا هستند، زیرا تنش بسته بندی کم است، بنابراین این روش قبل از کشش تا 300٪، به شدت کاهش هزینه مواد برای کاهش. مناسب برای ضخامت فیلم 15 ~ 24μm.

تابش سیگار را در تابستان نشان می دهد تا استعدادهای خود را نشان دهد

1، بسته بندی فیلم بسته بندی فیلم از بسته بندی کوچک برای صرفه جویی در وقت، نیروی انسانی، مواد خام.

2، استحکام بالا، کشش کششی، به هر شکل کالا اعمال می شود. مقاومت در برابر اشک، مقاوم در برابر پارگی، برای جلوگیری از آسیب به موارد در هنگام همراه شدن، با ضد ضربه، باران، گرد و غبار، امنیت و اثرات دیگر.

3، می تواند از رزین های با کارایی بالا و چسبندگی استفاده کند تا کاربر را به حداکثر برسانند تا نیازهای مختلف انواع مختلف را برآورده سازد.

4، می تواند تک، دو طرفه، کمی چسبناک، ویسکوزیته پایین، در چسبنده، ویسکوزیته بالا و محصول بالا، مناسب برای تمام انواع بسته بندی را انتخاب کنید.

سیگارت Overwrap فیلم ارتفاع تابش در تابستان به بازی تاثیر بهتر، و به دلیل ویسکوزیته بالا می تواند مواد بسته بندی را به ارائه اثر تعمیر و نگهداری خوب را می دهد، به نظر می رسد که نه فقط مواد بسته بندی، او همچنین دارای اثر نگهداری و همراه با دامنه کاربرد آن بسیار گسترده است، بنابراین ما می توانیم آن را یک فیلم بسته بندی جهانی نامید.