شانگهای بسته بندی های روشن شرکت مواد، با مسئولیت محدود
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
روند پیشرفت تولید کاغذ کاغذ آلومینیوم سیگار از مواد جدید
- Jul 10, 2017 -

سیگار آلومینیوم فویل مقاله روند توسعه مواد جدید

غذا به طور نزدیک با سلامت مردم ارتباط دارد، امنیت غذایی سلامت مردم توجه مردم است، بنابراین نیاز بسته بندی مواد غذایی نیز به شدت خاص است. در زمینه بسته بندی مواد غذایی، بسته بندی انعطاف پذیر کامپوزیت پلاستیکی برای بخش بزرگی از آن حساب می شود. کارشناسان روشن کرده اند که جهت جدید توسعه سیگار های آلومینیوم فویل آینده: بهبود عملکرد پلاستیکی موجود، ایجاد انواع جدید، بهبود قدرت و مانع از ویژگی های، کاهش دوز (دیوار ضخیم)، استفاده مجدد، بازیافت برای محافظت از محیط.

نوع جدیدی از مانع از ویژگی های پلاستیکی به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گرفته است

سیگار آلومینیوم فویل می تواند نه تنها عملکرد حفاظت از مواد غذایی را تقویت کند، بلکه مقدار پلاستیکی را نیز کاهش می دهد و حتی می تواند از آن استفاده کند. برای حفاظت از اموال مانع از مواد غذایی فرآوری شده و بسته بندی خلاء، بسته بندی های قابل تورم و غیره، باید در مواد کامپوزیتی بسته بندی شوند، در مواد کامپوزیتی چند لایه باید حداقل یک لایه از مانع از مواد فوق وجود داشته باشد. معمولا با استفاده از مواد مانع بالا از مواد با فویل آلومینیوم، نایلون، پلی استر، و غیره با بهبود مواد غذایی در شرایط حفاظت، مانع بهتر از copolymer اتیلن و پلی اتیلن الکل و پلی وینیل الکل نیز شروع به استفاده از. در حال حاضر، کشورهای توسعه یافته و توسعه یافته مقدار کمی از استفاده از PEN (پلی اتیلن نفتالات اسید گلیکول اسید اسید)، باعث مزایای بسیاری برای بسته بندی مواد غذایی. ساختار شیمیایی PEN شبیه PET (پلی اتیلن ترفتالات)، اما به طور قابل توجهی بهبود سختی، مقاومت اکسیژن و چندین برابر بیشتر از PET، مقاومت در برابر آب و جاذب فرابنفش، جذب گاز کم، داشتن مواد غذایی بدون طعم، می توان استفاده مجدد.

سیگار فویل مانع از مواد معدنی مایکروویو ChengXinChong خواهد بود

با ریتم شتاب دهنده زندگی، می تواند به طور مستقیم در بسته بندی مواد غذایی مایکروویو مواد غذایی تبدیل شدن به نقطه نقطه در توسعه بسته بندی جدید است. جریان ساخته شده از فویل آلومینیومی و برخی از بسته بندی مواد کامپوزیتی پلاستیکی ماته است، آسان نیست که مجددا بازیافت شود و نمی تواند در فرآیند تولید مایکروویو مورد استفاده قرار گیرد، تحقیق و توسعه مواد پوشش دهنده SiOx می تواند بعنوان یک جایگزین در سال های اخیر استفاده شود. SiOx روی PET، PA، PP، مانند مواد پایه یک لایه نازک از اکسید سیلیکون پوشش داده شده است، نه تنها دارائی مانع بهتر و دارای سازگاری محیط زیست عالی است. اموال مانع تقریبا تحت تأثیر تاثیر رطوبت محیط و تغییرات دما قرار نگرفته است. پوشش SiOx دارای دارا بودن مانع بالا، نفوذ پذیری بالا مایکروویو، شفافیت و می تواند در پردازش مایکروویو از بسته بندی انعطاف پذیر مواد غذایی استفاده شود، ظرف بسته بندی را می توان به نوشیدنی و روغن پخت و پز در کشور ما استفاده کرد. هزینه پوشش SiOx بالاتر است، تکنولوژی تولید انبوه هنوز کامل نیست، اما به دلیل عملکرد خاص خود، قرن مهم فویل آلومینیوم سیگار خواهد بود.

تکنیک های کاغذی آلومینیوم سیگار عبارتند از بسته بندی و تعامل بین گاز داخلی و مواد غذایی. سیگار آلومینیوم فویل می تواند به طور موثر تغذیه و طعم غذا را حفظ کند. با توجه به پیشرفت علم مواد، بسته بندی مواد زیست شناختی و زیست شناسی، فن آوری کاغذ فویل آلومینیوم سیگار در سال های اخیر به سرعت در حال رشد است. مانند سیگارهای اکسیژن سیگار آلومینیوم فویل کاغذ کاغذ فوم خام آلومینیومی، عقیم سازی و غیره استریلیزه مواد استرلیزه فعال است سیگار آلومینیوم فویل کاغذ با یک سیستم کاغذ آلومینیوم فویل آلومینیوم ترکیب شده است، به سوربیتول، نمک اسید مرتب، بنزوات سدیم، مواد زئولیت نقره مانند به ساخت مواد بسته بندی کانتینری بپیوندید، سپس آن را به ظرف تبدیل کنید، آن را آزاد کند، ماده فعال در استریلیزاسیون. سیگار در فویل آلومینیومی عمدتا در بسته بندی مواد غذایی، نسبت به آخرین قطع گاز، بخار آب و نور با روش فیزیکی استفاده می شود، عمر مفید مواد غذایی نقش مثبت و فعال را ایفا می کند، می تواند حفاظت بهتر را فراهم کند. بنابراین، سیگار آلومینیوم فویل به عنوان نوعی از تکنولوژی هوشمند به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد.