شانگهای بسته بندی های روشن شرکت مواد، با مسئولیت محدود
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
خرید سیگار کشیدن نوار نیاز به توجه به محل
- Aug 02, 2017 -

خرید سیگار کشیدن نوار نیاز به توجه به محل
نوار تیغه ای ساخته شده از رزین های غیر سمی و بی معنی LLDPE، اکسترود شده با روش ریخته گری ساخته شده است، عملکرد فوق العاده بالا، عمدتا برای بسته بندی کالاها، می تواند کالاهای شسته تر را ترغیب کند، بلکه می تواند جذابیت محصول را افزایش دهد، تولید کنندگان سیگار کشیدن نوار به شما صحبت در مورد نیاز به توجه به محل خرید سیگار Tear نوار.
ما Cigarette Tear Tape را خریداری می کنیم، مهمترین چیز این است که بسته بندی محصولات را پوشش دهد، شما می توانید اقلام را با ثبات تر نگاه کنید، و نوار سیگار Tear دارای شفافیت بسیار خوبی است، سلامت. هنگام خرید سیگار Tear Tape ابتدا باید توجه داشته باشید که استفاده از بسته بندی سیگار مواردی است که اقلام مختلف مورد نیاز برای نوار تیغه سیگاری است و فقط نیازهای بسته بندی را برآورده می کنند. سیگنال Tear Tape می تواند اثر بسته بندی بهتر را بازی کند. به عنوان مثال، اقلام کلی مانند لباس، لوازم خانگی یخچال و فریزر، نوار عادی Cigarette Tear را می توان و سبزیجات تازه برای استفاده از نوار مواد غذایی Cigarette Tear و مواد غذایی پخته شده توصیه شده با بسته بندی پلاستیکی.
تولیدکنندگان سیب سیاره ای پیشنهاد می کنند که مهمترین چیز این است که در خرید سیب سیگار کش، اولین چیزی که باید در نظر بگیریم، کیفیت سی تی سی تی تی است، قیمت تنها دوم است، اگر کورکورانه به قیمت توجه شود و کیفیت نادیده گرفته شود، پس استفاده از اقلام بسته بندی سیلیکا Tear Tape، هیچ موردی استفاده نمی شود.
کشیدن نوار تولید کنندگان برای تولید کشش سیگار Tear نوار، امروز ما می آیند برای درک روش روش تشکیل سیگنال Tear نوار کشش است.
1، کشش تولید کنندگان سیگار Tear نوار، کشش توسعه نوار سیگار Tear چهار روش اصلی وجود دارد، اول از همه فشار لوله صاف دوبل لوله دمیدن است، این روش با استفاده از مرکز تغذیه مرکزی، نصب و راه اندازی تجهیزات و عملیات بسیار راحتی
2، و سپس صاف کردن مسطح، در روش دمیدن، این روش می تواند قطر نسبتا وسیع، ضخامت فیلم PVC ضخیم تر از PVC تولید، یک روش فشار مسطح وجود دارد، تحت روش دمیدن، تجهیزات آن را پوشش می دهد منطقه کوچک، محیط تولید خوب است، می تواند عرض فیلم را تولید کند.
3، فشار تخت دو لوله دمیدن روش است، کشش ویژگی های نوار تولید یک فیلم گسترده، ضخامت فیلم است یکنواخت و باز خوب است، علاوه بر این، ما نیز باید بدانید انواع مختلفی از کشیدن استفاده از سیگار نوار تیز و عملکرد محصول نیز کمی متفاوت است.
الزام برای نوار سیگار سیاهی در دمای اتاق پاکسازی می شود، هنگام گرم شدن (در دمای بالای انتقال شیشه)، کاهش می یابد، و برای کاهش حرارت بیش از 50 درصد در یک جهت مطلوب تر است. بسته بندی دستگاه های کوچک قابل انعطاف مشخص می شود: بدن شفاف، منعکس کننده تصویر کالاها؛ بسته بندی تنگ، پراکندگی خوب؛ باران، رطوبت، قهوه ای؛ هیچ بهبودی، یک عملکرد خاص ضد جعل و تقلب نیست. نوارهای سیگارت Tear اغلب در راحتی غذا، نوشیدنی، لوازم الکترونیکی، محصولات فلزی، بسته بندی، به ویژه برچسب های کوچک برای مهم ترین زمینه های کاربرد آن استفاده می شود. علاوه بر استفاده از برچسب های کوچک برای برچسب سیگار، در سال های اخیر نیز برای بسته بندی کالاهای روزانه استفاده شده است. از آنجایی که می توان از تاثیر اقلام بسته بندی، باران، رطوبت، زنگ زدگی جلوگیری کرد، اما محصول را برای چاپ بسته بندی نفیس برای برنده شدن کاربر، در حالی که می تواند نمایش خوبی از تصویر خوب سازنده باشد. در حال حاضر، تولیدکنندگان بسته بندی بیشتر و بیشتر از فیلم ضربهای چاپی به جای فیلم سنتی شفاف استفاده میکنند. از آنجا که چاپ فیلم کوچک می تواند ظاهر درجه محصول را بهبود بخشد، منجر به تبلیغات محصول، مارک های علامت تجاری می تواند عمیق در ذهن مصرف کنندگان ایجاد کنید. گرماگیرهای گرما معمولا از پردازش های پلاستیکی آمورف مانند پلی استایرن، پلی وینیل کلرید، PVDC و غیره ساخته می شوند. پلی استایرن (PS) قدرت سقفی کم است، تاثیر بی وقفه، آن را به ندرت استفاده می شود؛ و پلی وینیل کلراید (پی وی سی) به بازیافت منجر نمی شود، آیا شرایط محیطی را برآورده نمی کند. در کشورهای خارجی، به ویژه در اروپا، فیلم های پلاستیکی پلی وینیل کلراید (PVC) در بخش بسته بندی، به ویژه در استفاده از بسته بندی مواد غذایی ممنوع است. پلی استر (PET) Cigar Tear Tape نوع جدیدی از مواد بسته بندی کوچک بسته بندی شده است. از آنجا که از بین بردن خواص مکانیکی، غیر سمی، بی مزه و خواص مکانیکی، مخصوصا در راستای حفاظت از محیط زیست و سایر ویژگی ها، در کشورهای پیشرفته، پلی استر (PET) جایگزین ایده آل برای جایگزین سیلیکات Tire Tape PVC (PVC) شده است.