شانگهای بسته بندی های روشن شرکت مواد، با مسئولیت محدود
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
بحث مختصر در مورد تکنیک طراحی Plug Wrap
- Jul 20, 2017 -بحث کوتاه در مورد تکنیک طراحی Plug Wrap

شما ممکن است تعجب کنید، آیا این عنوان طراحی Plug Wrap نیست، که رابطه نیمی از رابطه با وانگ سیچونگ است؟ در حقیقت، آرایش کوچک می گوید که وانگ سیکونگ فقط می خواست از پاسخ خود به "تمرین کامل" ناتیزان استفاده کند. به عنوان یک تولید کننده بسته بندی، در مورد تکنیک های مختلف طراحی بسته بندی صحبت می کند و همچنین برای سالها تجربه برای خلاص شدن از درها، تمرین کامل می شود، بنابراین، در مورد پلاگین بسته زیر این تکنیک طراحی بسته بندی امیدوارانه همه می توانند به دقت نگاه، شاید مفید باشد!

1. طراحی بسته بندی Plug-Wrap باید از نظر سازگار با محیط زیست باشد

دلیل آن که برخی افراد به بسته بندی مقاوم هستند، زیرا آنها احساس می کنند که بسته بندی منابع را دفع می کند و زمانی که آنها حذف می شوند، از بین می روند. برای حفاظت از محیط بسیار بد است. با این حال، اگر طراحی شما از Plug Wrap قابل بازیافت باشد، نیازی به نگرانی در مورد آن وجود ندارد، بنابراین حفاظت از محیط زیست طراحی بسته بندی زمان باید عوامل محیطی را در نظر بگیرد.

2. طراحی بسته بندی الکترونیکی باید نوآورانه باشد

در این عصر، هرچیزی که شما فروختید، بسیار رقابتی است و ممکن است قوانینی برای شما در مورد محصول نداشته باشید، اما در بسته بندی که می توانیم بگذاریم. در این راستا، ANHEUSERBUSCH تولید کننده آبجو به خوبی کار می کرد، آنها با یک مفهوم بسته بندی با نام تجاری جدید، Plug Wrap ظاهر شدند و به طور غیر منتظره جایزه های طراحی بسته بندی را به دست آوردند. این مفهوم بسیار ساده است. عجیب است که هیچ کس تا به حال از آن فکر نکرده است. همه ما می دانیم که آبجو یا بسته بندی شده در بطری های شیشه ای یا بسته بندی شده در قوطی های آلومینیومی است و ایده ANHEUSERBUSCH این است که این دو مفهوم را با هم ترکیب کنیم، مواد 3lian، بسته بندی جدید - بطری های آلومینیومی بیرون می آیند. این خاص است، زیبا است و 100٪ قابل بازیافت است. بسته بندی آبجو می تواند نوآوری شود، پلاگین بسته بندی نیز مناسب است، بنابراین تولید کننده بسته بندی می تواند از خوراک یاد بگیرند.

3. بسته بندی پلاگین رنگ های محصول را خیره کنید

با پیشرفت مداوم فن آوری چاپ، بسته بندی محصول بیشتر و رنگارنگ در تحقق مصرف کننده، الکترون بیشتر تکنولوژی پیشرفته است، Plug Wrap، البته، می تواند خیره کننده رنگارنگ، تولید کنندگان بسته بندی CMYK چهار رنگ چاپ باید انجام دهید دیدار با این نیاز.

4. طراحی پلاگین بسته بندی برای ویژگی های مشتریان

برای جنس طراحی بسیار مهم است، اما بسیاری از آنها را به عنوان یک تولید کننده کلیدی محصول نمی گیرند، Plug Wrap بسته بندی خود را اغلب استفاده از طراحی "خالی مرکزی خالص"، که به نظر می رسد درست است، اما پودر وجود ندارد "عشق حقیقی". و اگر شما یک جهت گیری روشن برای مصرف کننده داشته باشید و سپس بسته بندی را بر اساس الزامات خود طراحی کنید، این همان نیست. محصولات Unilever AX موقعیت بسیار واضح دارند - جوانان بین 18 تا 35 ساله. بنابراين طراحی بسته بندی آنها بر جذب این افراد تمرکز دارد. بسته بندی AXESHOWERGEL یک ظروف پلاستیکی ضخیم و سیاه است که در خارج از منزل ظاهر می شود و محبوب این جوانان است و به همان اندازه روغن روان کننده است.